Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Dość rasizmowi i faszyzmowi - Kraków, 17 marca 2018 roku

W sobotę 17 marca 2018 roku w Krakowie wzorem innych miast w Polsce odbyła się manifestacja przeciwko rasizmowi i faszyzmowi.

Jednym ze współorganizatorów niniejszej manifestacji w Krakowie była Małopolska Rada Wojewódzka SLD wraz z innymi partami opozycyjnymi i oragnizacami społecznymi .

SLD stanoczo przeciwstawia się nasilającej się fali rasizmu oraz ksenofobii, jak również stanowczo protestuje przeciwko promowaniu idei faszystowskich w Polsce.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością SLD, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem