Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Małopolska Wojewódzka Konwencja SLD - 14 kwietnia 2018 roku

W sobotę 14 kwietnia 2018 roku w Krakowie odbyła się Małopolska Wojewódzka Konwencja Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Wśród zaproszonych gości byli miedzy innymi; Przewodniczący Rady Krajowej SLD Włodzimierz Czarzasty, Sekretarz Generalny SLD Marcin Kulasek, Wiceprzewodniczący SLD Zbyszek Zaborowski i Andrzej Szejna, Przewodniczący OPZZ w Małopolsce Józef Król, Przewodniczący Zarządu Wojewódzkiego Stowrzyszenia Pokolenia Maciej Krakowiak, Wiceprezes Zarządu Stowarzyszenia "Kuźnica" Rafał Skąpski.

Delegaci udzeli wotum zaufania Zarządowi Małopolskiego SLD oraz dokonali wyborów uzupełniających do Rady Krajowej SLD, Krajowej Komisji Rewizyjnej, Wojewódzkiego Sądu Partyjnego, Małopolskiej Rady Wojewódzkiej, jak również wybrali dwóch delegatów na Krajową Konwecję SLD, która odbedzie się 12 maja w Warszawie.

W trakcie obrad dyskutowano o zbliżających się wyborach samorządowych, programie partii na te wybory, jak również o obecnej sytuacji SLD.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością SLD, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem