Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

O dziurze w lubińskim Rynku niekończąca się opowieść...

Ekipa mająca decydujący wpływ na zarządzanie miastem Lubin oraz powiatem. Owocem tego faktu jest z jednej strony półhektarowy grunt zarośnięty od kilkunastu lat chwastami - do niedawna, bo obecnie jest wykop i przerwane prace porządkowe.

Ekipa rzekomo bezpartyjnych samorządowców chce porządkować Polskę. Popierajmy Ich, a będziemy mieli w Polsce porządek taki jak na lubińskim rynku. Znowu usłyszę od któregoś z radnych, że znów się czepiam Rynku. Najwyższa pora by kilkunastoletnia dziura w lubińskim rynku - w odległości 20 metrów od ratusza stała się świadectwem zarządzania miastem przez ekipę Prezydenta Raczyńskiego pod nazwą Lubin 2006. Z drugiej strony mamy wykaz wynagrodzeń członków urzędniczego grona wywodzącego się z tej ekipy. Porównajmy wynagrodzenia z osiągnięciami. Rekord Europy to stan rynku i nieczynnego od kilku lat (po remoncie?) Ratusza. Kto policzy straty z powodu tego, że ratusz nieczynny mimo, że miał być siedzibą Prezydenta. Ale jak tu zaprosić gości i interesantów gdy z okien widok na ten.bałagan? Jak to długo jeszcze potrwa? Właściwie dla Lubina byłoby korzystne gdyby inne miasto kupiło całą tą ekipę. Kukiz miał chyba taki zamiar, ale w porę dla siebie zrezygnował i nie uwolnił Lubina od twórców takich sukcesów jak kilkunastoletnia, półhektarowa dziura w Rynku.

Poniżej link do artykułu zamieszczonego w portalu: e-legnickie.pl o zarobkach włodarzy naszego miasta.
http://e-legnickie.pl/wiadomosci-z-regionu/lubin/10843-kasa-ludzi-prezydenta-doroczny-ranking

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością SLD, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem