Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Zjednoczona Lewica zaprezentowała 41 liderów swoich list wyborczych

W warszawskim Parku Skaryszewskim Zjednoczona Lewica zaprezentowała wszystkich 41 liderów list lewicowej koalicji do Sejmu w październikowych wyborach. - Wszystkich, którzy marzą o Polsce wolnej od braku tolerancji i jałowego sporu prosimy o głos na tych wspaniałych ludzi - apelowali liderzy Zjednoczonej Lewicy.

- Zjednoczenie Polski jest możliwe, skoro udało się zjednoczyć Palikota z Milerem. Tak samo można zjednoczyć każdego człowieka z innym człowiekiem w naszym kraju - mówił podczas prezentacji „jedynek” współprzewodniczący Twojego Ruchu Janusz Palikota. Zachwalał przy tym, że wszyscy kandydaci, którzy znaleźli się na listach Zjednoczonej Lewicy - nie tylko jej liderzy - to ekipa, która może spowodować, że „Jarosława Kaczyński nie będzie rządził krajem”. Apelował też do wyborców o głosy na kandydatów lewicowej koalicji.

Z kolei wiceprzewodnicząca SLD Paulina Piechna-Więckiewicz zaznaczała, że lewicowe środowiska połączyły się w ramach jednej idei walko o Polskę równych szans. - Nie będziemy kłócić się z POPiS-em. Nie będziemy atakować, ale będziemy mówić o tym, jak zrealizować naszą wizję Polski sprawiedliwej społecznie, równych szans - powiedziała Piechna-Więckiewicz.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością SLD, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem