Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Spotkanie kobiet w Łodzi

Niezwykły wieczór z niezwykłymi kobietami odbył się 6 marca 2018 r w Łodzi. Pełno wrażeń dostarczyły prelegentki. Wprowadziła tematyką jak owtorzyć swoją księgę sukcesu Małgorzata Niewiadomska Cudak.

Można również było usłyszeć np jak porwać tłumy swoją przemową i jak zostać kobietą sukcesu. Nie ominięto również tematyki nowoczesnej kobiety w mediach społecznościowych. Makijaż który wyraża naszą osobowość też był tematem spotkania. Do strony praktycznej dołączyła również perfekcyjna fryzura kobiety sukcesu. Coś dla duszy usłyszano dzięki recitalowi Małgorzaty Zbicińskiej. Dziękuję prelegentkom; Małgorzata Sarah Szymańska, Celina Maciejewska, Ilona Adamska za wspaniałe wystąpienia, Dagmarze Rochmińskiej - specjalistce od technik, które czynią kobietę piękną, Zespołowi Szkół Rzemiosła Zespół Szkół Rzemiosła im. Jana Kilińskiego w Łodzi za wspaniały pokaz fryzur, Małgorzacie Małgorzata Zbicińska z zespołem za fenomenalny recital i Wam droga publiczności za tak liczne przybycie.Skomentowała Małgorzata Niewiadomska-Cudak na swoim fb.

Uczestniczki spotkania nie mogą się doczekać kolejnych spotkań!! Czyli pełen sukces. Wkrótce kolejne nasze inicjatywy.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością SLD, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem